درباره ما


مدیریت لوازم خانگی درسان با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه خرید و فروش لوازم خانگی ، همواره بر این باور است که به عنوان واسطه ای بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان ویا  بازرگانان و مصرف کنندگان ، با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه نماید.
و اکنون  ،  به مدد سال ها تجربه ،  با دید و بینشی عمیق تر ، کالا ها و برندهای معتبر را گزینش  و به بازار ارائه دهد. 
خوشحال خواهیم شد دوستان و هموطنان عزیز را جهت خریدی سودمند یاری و برای راهنمایی   و هم اندیشی در بدست آوردن اجناس متناسب با هر بودجه ای ، بصورت رایگان مشاوره دهیم. و حتی اگر کالایی در لیست اجناس ما نباشد را به ایشان معرفی کنیم ‌.

اشاره به این موضوع ضروری است  که تولید کنندگان و تجار بر اساس توانایی اقشار مختلف جامعه  سه  نوع بازار را برای فروش اجناس خود هدف گذاری می‌کنند.  این بازارها عبارتند از ؛
۱) بازار برای  افراد با درامد محدود ( LOW Market )که اجناسی  با قیمت پایین  را شامل می‌شود و  اقشار کم درآمد را هدف خود قرار می‌دهد و لزوما دلیلی بر پایین بودن کیفیت اجناس نیست.
۲) بازار  برای افراد با درآمدی معمولی ( MIDDLE Market )  که اقشار جامعه با درآمد متوسط را هدف قرار می‌دهد و عموما کالاهای موجود در بازار از این دسته هستند.
۳) بازاری برای متمولین یا پول دارها ( HIGH Market)  که قشر پر درآمد جامعه را مد نظر دارد و کالاهای این گروه فوق لوکس یا به اصطلاح متداول امروزی  ( LUXURY ) لاکچری هستند.
همانطور که قبلاً هم متذکر شدیم کالاهای ارزان قیمت الزاماً کالاهای بی کیفیتی نیستند ویا گرانی اجناس دلیلی بر بالا بودن سطح فنی و کیفی اجناس نیست.
توجه داشته باشید اگر ۲ دستگاه تلویزیون با مشخصات فنی یکسان و از یک برند باشند ، چنانچه شخص متمولی به کارخانه سازنده سفارش دهد که  دور قاب  یکی از تلویزیون ها  را  با الماس تزیین کنند ، در کارکرد آن هیچ تأثیری ندارد هر چند قیمتش بسیار بالا خواهد رفت. ذکر این موضوع نیز حایز اهمیت است که به غیر از چند برند که فقط کالاهای لاکچری یا فوق لوکس را تولید می‌کنند و تعدادشان حتی به تعداد انگشتان یک دست هم نمی‌رسد، قریب به اتفاق تولید کنندگان در بازار های جهانی ، سعی در تولید محصولاتی متنوع دارند که گروه های مختلف جامعه با هر سلیقه با هر میزان درآمد را پوشش دهد.
ما برانیم تا شما را برای خریدی با هر میزان هزینه یاری کنیم حتی اگر کالای مورد نظر در سبد کالاهای ما نباشد. معامله ای موفقیت آمیز است که فروشنده به سود منطقی برسد و خریدار نیز از خرید خود راضی باشد ، این یعنی معامله دو سر سود!